Informacje ogólne

Szanowni Państwo,

w imieniu własnym oraz całego Komitetu Organizacyjnego mam przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w XVI Forum Szpitali. Spotkamy się tym razem w dniach 19 - 20 października 2017 w Poznaniu. Po raz kolejny z wielkim zaciekawieniem będziemy przyglądać się najważniejszym obszarom funkcjonowania szpitali, przede wszystkim klinicznych, w całym kraju.


W dobie toczących się zmian w obszarze ochrony zdrowia organizatorom Forum przyświeca idea zaproszenia do wspólnej refleksji w obliczu wyzwań, przed którymi stoją zarządzający nie tylko
z uwagi na dynamicznie zmieniające się uwarunkowania organizacyjno-prawne, ale także rozwój medycyny. Chcielibyśmy, aby dyskusja na Forum ułożyła się w swego rodzaju mapę drogową wskazującą najbardziej dogodne ścieżki rozwiązywania palących nas kwestii, ale również, by sygnalizowała zagrożenia, z jakimi przychodzi się zmierzać szpitalom klinicznym w całej Polsce. Niech nasze wspólne spotkanie stanie się płaszczyzną, na której wypracowywać będziemy najlepsze rozwiązania zarządcze oraz czerpać nowe pomysły.Licząc na dużą aktywność ze strony Szpitali w całej Polsce serdecznie zachęcam do zgłaszania tematów, które interesowałyby Państwa, a które byłyby przyczynkiem do owocnych dyskusji oraz materiałem do dalszej pracy. 

 

 Jan Talaga

 Dyrektor Naczelny Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu

 Prezes Polskiej Unii Szpitali Klinicznych

 

Rejestracja uczestnictwa

- poprzez rejestrację on-line

- lub przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego pocztą, faksem lub mailem na adres Biura Organizacyjnego